2file_put_contents(): Only 12288 of 13561 bytes written, possibly out of free disk space
139/home/maherkaran/domains/files_program/main/view/extends.php
2file_put_contents(): Only 24576 of 49241 bytes written, possibly out of free disk space
146/home/maherkaran/domains/files_program/main/view/extends.php
2file_put_contents(): Only 36864 of 41654 bytes written, possibly out of free disk space
321/home/maherkaran/domains/files_program/main/view/extends.php
تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان | ماهرکاران

ماهرکاران، مجری تخصصی تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

سرویس و تعمیر یخچال های اسنوا

ماهرکاران به عنوان یک تعمیرگاه یخچال در اصفهان، متخصص تعمیر یخچال اسنوا، تعمیر یخچال فریزر اسنوا، تعمیر فریزر تک اسنوا و تعمیر ساید بای ساید اسنوا (Snowa) توسط تعمیرکاران یخچال زبده و باتجربه است. تمام مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا پیش آید، در حیطه کامل تکنیسین های ماهرکاران می باشد. عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا شما در محل و منزل انجام خواهد گرفت. کارشناسان ماهرکاران آماده دریافت نظرات و اعلام خرابی یخچال اسنوا می باشند. مشکلاتی زیادی باعث خرابی یخچال اسنوا می شود که آگاه بودن از آن ها برای دارندگان یخچال الزامی است. تمام مشکلاتی که ممکن است برای یخچال اسنوا شما پیش آید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر اسنوا قابل تعمیر می باشد. تعمیر یخچال اسنوا شامل : شارژ گاز ، نشت یابی ، تعویض موتور ، تعویض فن کندانستر و اواپراتور ، تعویض سنسور دیفراست ، تعویض سنسور محیطی ، تعمیر برددالکترونیکی ، تعویض برد الکترونیکی ، تعویض کندانستر ، تعویض لاستیک دور درب و ….. می‌باشد.


علل خرابی یخچال اسنوا

 • خنک نبودن یخچال اسنوا
 • گرم بودن فریزر
 • نیاز به شارژ گاز یخچال اسنوا
 • اتومات نکردن یخچال
 • روشن نشدن یخچال اسنوا
 • خرابی یخساز یخچال
 • یکسره کار کردن یخچال اسنوا
 • صدای زیاد و آزار دهنده بیش از حد یخچال
 • خرابی کمپرسور(موتور) یخچال
 • سوختن المنت یخچال اسنوا
 • خرابی سیستم دیفراست یخچال
تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان - ماهرکاران

ارورهای یخچال اسنوا

Icon
کد ارور یخچال و توضیحات
Icon

نکاتی در خصوص یخچال اسنوا

تعمیر صدای ناهنجار یخچال اسنوا، تعمیر برفک زدن فریزر های اسنوا، تعمیر خرابی لاستیک دور درب یخچال های اسنوا، تعمیر خرابی خنک نبودن یخچال اسنوا نیز از سایر مواردی است که به دنبال آن باید به فکر تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان باشید. ماهرکاران سعی دارد تا بهترین خدمات در خصوص تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان را به شما ارائه دهد. یخچال های تولیدی اسنوا شامل یخچال تک درب/ ساید بای ساید/ فریزر بالا و فریزر پایین میشوند.در یخچال های اسنوا لامپ های LED یک پانزدهم لامپ های معمولی انرژی مصرف میکنند ولی نور بیشتری تولید کرده و عمر طولانی تری دارند . مدیران اسنوا معتقدند یکی از بزرگترین اهداف کارخانه اسنوا ذخیره انرژی های طبیعی و هدیه دادن زمینی سبزتر به نسل بعد است اثبات این ادعای آن ها استفاده از گاز R۱۳۴ که فاقد CFC هستند در یخچال های تولیدی اش میباشد . نصب یخچال و ساید بای ساید کار بسیار تخصصی است به همین دلیل حتماو حتما آن را به نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا بسپارید و در صورت بروز مشکلی فقط و فقط با تعمیرگاه مجاز یخچال اسنوا و یا نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا تماس بگیرید تا با کمترین هزینه و در سریعترین زمان به شما خدمت رسانی شود.
 • یخچال فریزر اسنوا از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 • هنگام استفاده از یخچال اسنوا حتما از محافظ برق استفاده نمایید.
 • برای شروع بکار یخچال فریزر اسنوا پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی (مثلا شماره ۴ قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل ۳ ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد).
 • قرار دادن یخچال یا فریزر اسنوا در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 • حداقل ۲ سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر اسنوا برای گردش هوا باید حداقل به اندازه ۲۰ سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود.
 • از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر اسنوا و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید.
 • برای تمیز کردن یخچال فریزر بوش حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید.
 • در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر اسنوا را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

ماهرکاران، مجری تخصصی تعمیر انواع یخچال

ارتباط با تعمیرگاه یخچال در اصفهان

تعمیرگاه یخچال در اصفهان | ماهرکاران

ماهرکاران یک مرکز کاملا با تجربه در زمینه تعمیر و سرویس انواع یخچال ایرانی و خارجی در محل در اصفهان می باشد و با داشتن تعمیرکاران بسیار متخصص و حرفه ای بیش از چند سال است که در بین برترین مراکز تعمیر یخچال می باشد. قیمت های ارائه شده توسط متخصصین ما در شرایط استاندارد قرار دارد و برای اثبات این شعار بزرگ کافی است تا کمی تحقیق نمایید. ما برای تعمیر و سرویس یخچال در محل و یا منزل با داشتن تعمیرکارانی مجرب در سطح استان اصفهان در کمترین زمان ممکنه در صورت تمایل شما برای مراجعه حضور پیدا می کنیم. ساعت مراجعه تعمیرکار را می توانید خود تعیین نمایید تا متخصصین ما برای حضور در منزل شما حضور پیدا کنند. لذا در صورت نیاز به تعمیرکار یخچال در اصفهان، می‌توانید با ما تماس حاصل کنید.

با ما در تماس باشید
تعمیرگاه یخچال در اصفهان | ماهرکاران

ابتدا اقدام به گرفتن تماس با شما شده و پس از هماهنگی و مشخص کردن زمان، حضور در محل شما رخ خواهد داد.

تعمیرگاه یخچال در اصفهان | ماهرکاران

پس از ارائه خدمات و تعمیر یخچال ساید بای ساید شما اقدام به گارانتی می کنیم و اگر در این مدت مشکلی برای دستگاه پیش آید تکنسین ما موظف است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و مشکل را برطرف نماید.

تعمیرگاه یخچال در اصفهان | ماهرکاران

بله، شما می توانید درصورت نیاز به تعویض قطعه اقدام به تهیه قطعات مورد نیاز کنید اما باید توجه داشته باشید که این مرکز هیچ ضمانتی برای قطعات خریداری شده توسط شما ندارد.

تعمیرگاه یخچال در اصفهان | ماهرکاران

کلیه متخصصان دوره ها و مدارکی که از مراکز انتظامی گرفته اند قطعا کاملا با حریم خصوصی مشتریان آگاه می باشند.

تعمیرگاه یخچال در اصفهان | ماهرکاران

ماهرکاران با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات به عنوان یکی از معتبرترین تعمیرگاه های یخچال در اصفهان به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیداکرده است و قصد دارد با کمک گرفتن از پلتفرم آنلاین، خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید را با داشتن متخصصین دوره‌دیده در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید. داشتن  مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد. شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

هزینه های تعمیر و شارژ گاز یخچال در اصفهان
۳۵
سابقه ی کاری